CIHELNÁ DLAŽBA

Koupit
Napište nám a rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného produktu.


Vyplňte, prosím, všechny kolonky.

CIHELNÁ DLAŽBA

Ručně vyráběná cihelná dlažba z je nejen splněním představ originálního bydlení, ale hlavně ideálním prostředkem pro renovaci historických objektů.

Charakteristický vzhled a jedinečnost každého kusu dlažby v kombinaci s přírodním povrchem vytváří zajímavý architektonický prvek s velmi pestrou možností použití a paletou motivů.

Cihelné dlažby jsou dobrými vodiči tepla, jsou tedy vhodné i pro podlahové vytápění, po impregnaci nevyžadují žádnou zvláštní údržbu. Volbou a použitím vhodné impregnace lze měnit nejen vzhled povrchu dlažby od lesklých přes matné, světlých po tmavé, ale i hydrofobní vlastnosti, dlažbu lze tedy použít i v koupelnách a podobných místnostech. Skvěle se hodí do chat, chalup, stylových restaurací, starých mlýnů, statků, vinných sklípků a je nedílnou součástí hradních a zámeckých podlah, své uplatnění však najde i v moderních novostavbách. 

Pro dosažení historického vzhledu lze kromě nátěrů použít i druhou kvalitativní jakost která se vyznačuje drobným mechanickým opotřebením, a dodává i nové podlaze použitý vzhled.

Tradiční ruční postup výroby a výpalu jsou zárukou kvality a originality našich dlažeb.

 

 

2010_11_09_1463
Chalupa1[1].
Chalupa3.
IMGP3027
IMG_1785
IMG_2066
IMG_2078[1]
Trebic_Predzamci_03
Zamek_Borovany04
dlažba cihelná
Tvorba webových stránek > webSEO.cz